KARL LAGERFELD Yellow Bag

18:23

kabelka Karl Lagerfeld (ZOOT) | košile Mela London (ZOOT) | kalhoty Mango | boty Zara

Koncem dubna jsme s Luckou byly nafotit tyhle fotky. Jediný slunečný den mezi těmi deštivými a studenými. S naším věčným štěstím celkem náhoda. Místo bude všem asi notoricky známé z instagramových fotek, a tak jsme se rozhodly alespoň trochu změnit úhel. Nebo se možná bály jít doprostřed toho smrtelně vyhlížejícího koridoru uprostřed. Kdo ví. Jde tu přeci především o fotky a ty se povedly, co myslíte? 
Drahý ZOOT byl tak laskavý a poskytl nám jednu z nejkrásnějších žlutých kabelek pod sluncem. Tu od Karla. ♥ Na webu najdete i bílou košili a zbytek outfitu je můj vlastní. Světlé kalhoty nosím jen výjimečně, a tak si tady prožijí svou chvilku slávy, a půjdou zase na nějakou dobu do skříně. Jak se ke světlým kalhotám stavíte vy? Je na nich něco, co mě odrazuje od jejich nošení, i když se mi na ostatních líbí. Naopak vínové boty, které bohužel nejsou tolik vidět, nosím téměř denně. A to jsem od nich nejprve vůbec nečekala.  

You Might Also Like

6 komentářů

  1. Tu první fotku miluju, ta se nám povedla!

    OdpovědětVymazat
  2. Fotky jsou skvělý a moc ti to sluší! Zrovna dnes jsem na sobě měla bílé kalhoty a i když vím, že opticky rozšiřují a mám je hned špinavý, tak se v nich cítím překvapivě dobře. :)

    OdpovědětVymazat
  3. Tieto fotky naozaj milujem, asi budem znieť ako nejaký šialenec, ale naviem sa na nich prestať pozerať, tie farby! <3

    OdpovědětVymazat

Popular Posts

Like us on Facebook

Subscribe